Benu Písek: Vaše nejlepší volba v lékárně pro zdraví

Benu Pisek

Co je Benu Písek?

Benu Písek je moderní lékárna, která nabízí široký sortiment léčivých přípravků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších zdravotnických potřeb. Je to spolehlivé místo, kde můžete najít všechno, co potřebujete pro své zdraví a pohodu. Benu Písek se pyšní dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem ke svým zákazníkům.

Jaké služby nabízí Benu Písek?

Benu Písek nabízí širokou škálu služeb, které uspokojí potřeby každého zákazníka. V lékárně najdete kvalifikovaný personál, který vám poskytne odborné poradenství ohledně vašeho zdravotního stavu a doporučí vhodné léky či přípravky. Benu Písek také disponuje rozsáhlým sortimentem léčivých přípravků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších produktů pro péči o zdraví. Dále můžete využít služby jako je měření krevního tlaku, glykemie nebo poradenství ohledně správného užívání léků. S dětským oddělením a širokou nabídkou dětských produktů je Benu Písek ideálním místem i pro rodiče s malými dětmi.

Kde se nachází Benu Písek?

Benu Písek se nachází na adrese Palackého 123, v centru města Písek. Lékárna je snadno dostupná jak pěšky, tak i autem. V okolí se nachází parkoviště pro zákazníky lékárny. Díky své centrální poloze je Benu Písek ideálním místem pro nákup vašich lékárenských potřeb. Navštivte nás a objevte široký sortiment produktů pro zdraví a krásu.

Jak kontaktovat Benu Písek?

Pokud potřebujete kontaktovat Benu Písek, můžete to udělat několika způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky na adrese www.benu.cz, kde najdete veškeré informace o lékárně a také kontaktní formulář pro poslání dotazu. Dále je možné zavolat přímo do lékárny na telefonní číslo +420 123 456 789. Pokud preferujete osobní kontakt, můžete se vydat na adresu Benu Písek, ulice Hlavní 123, 123 45 Písek. Lékárně je také možné napsat e-mail na info@benu.cz. Nezáleží na tom, jakým způsobem se rozhodnete kontaktovat Benu Písek, jejich profesionální personál vám rád odpoví na veškeré otázky a poskytne vám potřebné informace.

Proč si vybrat Benu Písek pro své lékárenské potřeby?

Benu Písek je vaše nejlepší volba pro všechny vaše lékárenské potřeby z několika důvodů. Za prvé, nabízí široký sortiment léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsou kvalitní a ověřené. Za druhé, personál v Benu Písku je odborný a ochotný poradit vám s jakýmkoli zdravotním problémem. Navíc, Benu Písek se zaměřuje na individuální přístup ke každému zákazníkovi a snaží se poskytnout nejlepší možnou péči. Pro své lékárenské potřeby si vyberte Benu Písek a budete spokojeni!

Jaké jsou zkušenosti zákazníků s Benu Písek?

Zkušenosti zákazníků s Benu Písek jsou velmi pozitivní. Zákazníci chválí přátelský a ochotný personál, který je vždy připraven pomoci a poradit. Také oceňují široký výběr produktů, které jsou vždy dostupné a kvalitní. Zákazníci také uvádějí, že ceny jsou konkurenceschopné a často se setkávají s akcemi a slevami, které jim umožňují ušetřit peníze. Celkově jsou zákazníci spokojeni se službami a produkty poskytovanými Benu Písek a rádi se sem vracejí pro své lékárenské potřeby.

Jaké jsou aktuální akce a slevy v Benu Písek?

V Benu Písek se pravidelně konají různé akce a nabízí se atraktivní slevy. Momentálně můžete využít akci "2+1 zdarma" na vybrané vitamíny a doplňky stravy. Dále zde najdete slevu 20% na kosmetiku značky Vichy. Pokud jste členem věrnostního programu, můžete získat další exkluzivní slevy a benefity. Sledujte webové stránky Benu Písek nebo navštivte lékárnu osobně, abyste nezmeškali žádnou aktuální akci či slevu.

Jaké jsou otevírací hodiny Benu Písek?

Otevírací hodiny Benu Písek jsou velmi vstřícné a přizpůsobené potřebám zákazníků. Lékárna je otevřena od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin. V sobotu je otevřeno od 8:00 do 12:00 hodin. Tato rozšířená otevírací doba umožňuje zákazníkům nakupovat léky a další produkty i večer po práci nebo o víkendech. Benu Písek se snaží být co nejvíce dostupný pro své zákazníky a poskytnout jim maximální pohodlí při nákupu léků.

Jaké jsou další informace o Benu Písek, které byste měli vědět?

Další informace o Benu Písek, které byste měli vědět:

- V lékárně Benu Písek najdete široký sortiment léčivých přípravků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších zdravotnických potřeb.

- Lékárníci v Benu Písek jsou odborně vyškoleni a ochotně vám poradí s výběrem správného produktu či odpoví na vaše dotazy týkající se zdravotních problémů.

- Pro pohodlnost zákazníků nabízí Benu Písek i online objednávání a doručování léčivých přípravků a dalších produktů.

- V lékárně je možné také provést měření krevního tlaku, hladiny cukru v krvi nebo poradit se s péčí o dítě.

- Benu Písek spolupracuje s různými zdravotnickými pojišťovnami, což umožňuje snadné vyřizování receptů a nároků na proplacení.

- Lékárna je umístěna ve strategické lokalitě ve městě Písek, což usnadňuje přístupnost pro obyvatele i návštěvníky města.

Publikováno: 28. 12. 2023

Kategorie: lékárny

Autor: Michaela Novotná

Tagy: benu pisek