Soutěžte s Dr.Max o zdraví a skvělé ceny!

Soutez Drmax

Vítáme vás na stránkách soutěže DrMax! Zde si můžete přečíst veškeré informace o této fascinující soutěži a zjistit, jak se můžete zapojit do boje o atraktivní ceny. Připravte se na neuvěřitelnou výzvu plnou zábavy a adrenalinu!

Co je soutěž Dr.Max?

Soutěž Dr.Max je jedinečná příležitost pro všechny zákazníky této lékárny zúčastnit se a vyhrát hodnotné ceny. Soutěže jsou pravidelně organizovány a účastnit se jich může každý, kdo nakoupí v lékárně Dr.Max za minimální částku určenou danou soutěží. Zákazníci pak musí splnit jednoduchý úkol, např. vyplnit krátký dotazník nebo poslat fotografii produktu. Vítězové obdrží atraktivní ceny jako balíčky kosmetiky, doplňky stravy nebo poukázky na nákup v lékárně Dr.Max. Nezapomeňte sledovat webové stránky a sociální sítě Dr.Max pro informace o aktuálních soutěžích a šanci na skvělé ceny!

Jak se soutěže zúčastnit?

Jak se soutěže zúčastnit?

Pokud se chcete zúčastnit naší skvělé soutěže Dr.Max, není to vůbec složité. Stačí následovat následující kroky:

1. Navštivte stránku soutěže na webu Dr.Max.

2. Vyplňte registrační formulář a potvrďte svou účast.

3. Splňte podmínky soutěže, které najdete na stránce s informacemi o soutěži.

4. Držte palce a třeba právě vy budete jedním ze šťastných výherců.

Tak neváhejte a zapojte se do naší soutěže plné skvělých cen a zábavy!

Kategorie soutěže

Kategorie soutěže

Vítáme vás v kategorii soutěže DrMax, kde můžete najít speciální soutěžní kategorie pro fanoušky zdravého životního stylu. Zde naleznete nejnovější informace o zdravém stravování, cvičení a wellnessu, a budete moci soutěžit o úžasné ceny. Připojte se k dalším fanouškům zdravého životního stylu a staňte se součástí naší komunity!

Ceny pro vítěze

"Ceny pro vítěze soutěže DrMax" - získávejte nejvyšší ocenění a vyhrávejte! Podívejte se na atraktivní ceny, které jsou připraveny pro ty, kdo dokážou nejlépe porazit ostatní soutěžící. Ať už je vaším cílem zlepšení svých znalostí či zvýšení motivace, pořádný kousek odměny určitě neuškodí. Sledujte průběh soutěže a staňte se tématu hovoře v celém svém okolí!

Podmínky soutěže

Podmínky soutěže jsou důležitým pravidlem, které stanovují podmínky pro účast v soutěži Dr.Max. Každý zájemce o účast v této soutěži musí dodržovat následující pravidla:

1. Soutěže se mohou zúčastnit osoby s trvalým pobytem v České republice a starší 18 let.

2. Vstup do soutěže je možný pouze prostřednictvím webové stránky Dr.Max nebo Facebooku Dr.Max.

3. Účastník musí vyplnit přihlášku k soutěži a poskytnout správné kontaktní údaje.

4. V případě, že bude nálezce správné odpovědi vybrán ze slosování, bude kontaktován na uvedeném telefonním čísle a e-mailu.

5. Vyhodnocení soutěže proběhne pod dohledem notáře.

6. Cena není směnitelná za peníze, ale dárkovou kartu lze uplatnit pouze v kamenných lékárnách Dr.Max.

7. Zaměstnanci společnosti Dr.Max se nemohou účastnit této soutěže.

Tato pravidla jsou platná po celou dobu trvání soutěže Dr.Max a účastníci se jimi musí řídit. Doufáme, že se budete zúčastnit naší soutěže a přejeme vám hodně štěstí!

Termíny soutěže

Termíny soutěže

Zde naleznete důležité informace o termínech, kdy probíhá naše oblíbená soutěž drmax. Můžete se těšit na vzrušující kola plná otázek a šanci vyhrát skvělé ceny. Nenechte si ujít žádnou příležitost a sledujte nás pravidelně, abyste nezmeškali datum startu této neuvěřitelné soutěže!

Závěr soutěže Dr.Max – Vyhlášení vítězů a poděkování všem účastníkům!

Publikováno: 12. 05. 2023

Kategorie: zdraví

Autor: Tadeáš Doušek

Tagy: soutez drmax